Altın İğne (İğneli Radyofrekans)

altıniğne_slider.jpg

Altın İğne nasıl uygulanır?

Diğer cilt gençleştirme uygulamalarına kıyasla mikro iğneler kullanan radyofrekans cihazımızın akım çıkışı sağlayan kısmı, derinin üst tabakasını atlayıp dermis adı verilen orta tabakaya ulaşır. Çok sayıdaki altın uçlu iğneler ile cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturulur ve dermiste kolajen üretimi tetiklenir. Bu işlemde cilt tabakasına herhangi bir zarar verilmez. Estemed Güzellik farkı ile güzelleşmek, gençleşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Altın İğne

(İğneli Radyofrekans)

Estemed Poliklinik'de ameliyatsız gençleşin! Altın İğneli Radyofrekans sisteminde özel tasarım mikro iğneler sayesinde sizlere ameliyatsız güzelleşme imkanı sunuyoruz. Yaşlanmaya ve çevresel faktörlere bağlı olarak azalan kolajenlerin bağ dokusundaki liflerin arası açıldığında cildimiz elastikiyetini kaybeder. Altın İğne yöntemi ile arası açılan bu kolajen liflerini tekrar bir araya getirerek cildin toparlanması amaçlanır.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Altın İğne kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterse de, ortalama 4 seans sonucunda istenilen sonuca alabiliriz.

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Altın İğne tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Altın İğne uygulamasında deri altına verilen hafif ısı nedeniyle acı toleransı düşük bireyler çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Seans ücretinin liste fiyatı - TL’dir. 4 Seans - TL olarak belirlenmiştir. İndirimler ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.