Estetik Askı (İple Yüz Askısı)

Estetik Askı (Ameliyatsız Yüz Germe) Nedir?

Fransız askılama yöntemi olan ip askı, Fransa’da geliştirilmiş olan içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış, biyolojik olarak insan vücuduna uyumlu olan iplerle cildin gerilerek sarkma, gevşeme ve kırışıklık şikâyetlerinin ortadan kaldırılmasıdır. Ameliyatsız yüz germede yeni bir tekniktir, yüz ve boyundaki sarkma ve kırışıklıklarda memnuniyet verici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Fox eyes, badem göz estetiği, boyun germe, gıdı yok etme, yüz germe gibi işlemlerde cildin ihtiyacını Estetik İp Askı ile karşılayabiliyoruz.

Estetik Askı (Ameliyatsız

Yüz Germe)

Estemed Poliklinik'te uygulanan Estetik Askı (Ameliyatsız Yüz Germe); yüz ovalini belirginleştirmek, kaşları kaldırmak, çene hattındaki ve boyundaki sarkmaları toparlamak için uygulanmaktadır. Cerrahi bir operasyon olmadan, yüz germe ameliyatlarına yakın sonuçların alınmasını sağlar.

Randevu Al!

Estetik Askı

kaç seans uygulanıyor?

Tek seans olarak yapılan uygulama, yaklaşık olarak 45 dakika-1 saat arasında sürmektedir. Dikiş atılmasına gerek kalmaz. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

45 dakika-1 saat arasında sürmektedir.

Kimler Estetik Askı (Ameliyatsız Yüz Germe) yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Fransız Askı (Ameliyatsız Yüz Germe) esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Lokal anestezi ile uygulandığı için herhangi bir ağzı veya sızı hissedilmez.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulama yapılacak bölgeye, bölgenin ihtiyacına göre - ila - TL arasında değişiklik gösterebilir. Bölgesel olarak seans süreleri ve fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl