Ben Alımı

Ben Alımı Nedir?

Cerrahi işleme maruz kalmadan benlerimizden kurtulmak mümkündür. Ben alımı için en çok tercih edilen plasma enerjisi yöntemi ile çok kolay bir şekilde ben aldırma işlemi gerçekleşmektedir. Estemed Poliklinik'te uygulanan plasma enerjisi yöntemi sayesinde cerrahi operasyona gerek kalmadan benlerinizden kurtulabilirsiniz. Kesik, dikiş ve iz kalmadan ben alımını gerçekleştirmek mümkündür. 

Ben Alımı

Cilt üzerindeki kabarık ve ciltten daha koyu renkte oluşan leke ve bezelere ben adı verilir. Benler çoğu zaman doğuştan olsa da, sonradan ortaya çıkması da mümkündür. Estemed Poliklinik'te yapılan işlemde, bu küçük lekelerin tedavisi mümkün ve uygulama acısız olduğundan, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Plasma enerjisi ile ben tedavisi, mutlaka bir doktor tarafından tarafından, steril ortamlarda yapılmalıdır.

Randevu Al!

Ben Alımı kaç seans uygulanıyor?

Ben Alımı işleminden tek seansta sonuç alınabilmektedir.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

Kimler Ben Alımı yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir. Anestezik kremlerden yardım alınabilir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Bölgesel olarak seans süreleri ve kampanyalı fiyat bilgisi hakkında almak için iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl