Botoks

botoks_slider.jpg

Botoks Nedir?

Yüzümüzdeki bizi rahatsız eden yaşlılık çizgileri ve kırışıklıklardan ameliyatsız kurtulmanın en kolay yöntemi olan botoks, Estemed Poliklinikte yıllardır güvenli ve başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Botoks tedavisine en iyi cevap veren kırışıklıklıklar alın çizgileri, göz etrafı kırışıklıkları, dudak üstü sigara çizgilerinde ve kaşların arasındaki kırışıklıklardır. Sanatçı botoxu, erkek botoxu, baby botox, alın, çatık kaş, boyun, burun, massater botoks ve koltuk altı botoksu olarak kategorize ettiğimiz bu medikal işlemi Estemed Poliklinik'te yaptırabilirsiniz!

Botoks

Botoks, en çok yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi ve koltukaltı terlemelerinin tedavisinde kullanılır. Hem tedavi edici hem de koruyucu özelliği vardır. Tedavinin etki süresi 4-6 ay civarındadır. Etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu süreyi yaş ve uygulanan bölgenin durumu etkilemektedir. Hamile veya emziren bayanlar dışında hemen hemen herkes botoks işlemi yaptırabilir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Botoks kaç

seans uygulanıyor?

Tek seansta sonuç alınır ancak etkisi 4-6 ay ile sınırlıdır. Düzenli kontrol gerekmektedir.

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Kimler Botoks yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir. Anestezik kremlerden yardım alınmalıdır.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulama yapılacak bölgeye göre - ile - TL arasında değişiklik gösterebilir. Bölgesel olarak seans süreleri ve kampanyalı fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.