LPG Uygulaması

lpg_slider.jpg

LPG Nedir?

Estemed Güzellik'te kullanılan LPG cihazının seans aşamasında kullanılmadan önce kişiye özel bir tulum giydirilir. Ucundaki döner vakumlu başlığı ile masaj etkisi yaratan cihaz bu özelliği ile kişinin rahatlamasını ve kullanılan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Direkt cilde uygulama yapılmamaktadır. Sırt bölgesinden başlayan ve tüm vücuda yapılabilen bu vakumlu masaj, haftada iki kez olmak üzere toplam 14 – 16 kez yapılabilir. İşlem anestezi gerektirmez. Seans süresi ortalama 30-35 dakika sürmektedir.

LPG Uygulaması

Selülit bölgesi, karın bölgesi, başta olmak üzere vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kullanabileceğimiz LPG Uygulaması; bölgesel zayıflamaya ihtiyaç duyan bireylere önerilir. Cerrahi olmayan bu zayıflama yönteminde ucu vakumlu olan LPG cihazı kullanılır. Seansların sonunda ana amaç vücudun sıkılaşmasını sağlamaktır. 

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

LPG Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve vücut analizine göre belirlenir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

kim.png

LPG tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Herhangi bir acı, ağrı hissedilmez. İlk seanstan sonra belirli bölgelerde morarmalar görülebilir. Kısa sürede geçecektir. 

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı - TL’dir. Bu fiyat uygulama bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Tek seans ile sonuç alınan bir uygulama olmadığı için seans paketlerimiz de mevcut.