Dudak Renklendirme

dudakrenkendirme.jpg

Dudak Renklendirme Nedir?

Kalıcı dudak renklendirme uygulaması az da olsa geleneksel dövme uygulamasına benzer şekilde yapılır, ancak aralarındaki en büyük fark kalıcı dudak canlandırma işleminde iğnenin dövmede olduğu kadar derine inmemesidir.

Estemed Güzellik memnuniyet garantili işlem politikası ile, referans çalışmalarını görebileceğiniz şekilde çalışır. Yüz analizinizi ücretsiz olarak yaparak dudağınızın rengine birlikte karar verebiliriz.

Dudak Renklendirme

Estemed Güzellik'te yaptıracağınız dudak renklendirme işlemi, zamanla solan ve çerçeve hattı kaybolan dudakları canlı, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşturmak amacıyla yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Soluk dudaklarınızı canlandırmak ve dudak çerçevesinizi daha belirgin hale getirmek istiyorsanız bu işlemi tercih edebilirsiniz.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Dudak Renklendirme İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

sure.png

Dudak Renklendirme Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Dudak Renklendirme kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Dudak renklendirme uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.