Estetik Dolgu (Cilt ve Dudak Dolgusu)

Estetik Dolgu Nedir?

Estemed Poliklinikte estetik amaçla yapılan dolgu uygulamaları kısa süren ve ağrılı olmayan bir işlemdir. İşlem öncesi uygulama yapılacak alana anestezik kremler sürülür. Kişinin yüz ve cilt yapısı incelenir ve hangi bölgelere hangi dolgu malzemelerinin kullanılacağı saptanır. Hyalüronik asit dolgu veya kişinin kendi yağı tercih edilebilir.

Estetik Dolgu

(Cilt ve Dudak Dolgusu)

Estetik amaçla uygulanan dolgu maddeleri burun kenarlarındaki kırışıklıklara, ağız kenarlarındaki sarkmalara, elmacık kemiğinin bulunduğu bölgenin dolgunlaştırılmasında ve çene bölgesinde (Jawline) kullanılmaktadır. Mimikle ortaya çıkan kaş arası ve alın çizgilerinin giderilmesinde de kullanılabilir. İnce dudakların ya da yaşla incelmiş dudakların kalınlaştırılmasında dudak içine uygulanmaktadır. 

Randevu Al!

Estetik Cilt Dolgusu kaç seans uygulanıyor?

Estetik Dolgu için tek seansta sonuç almak mümkündür. Ancak 3 ila 6 ayda bir tekrar uygulanması gerekir. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Kimler Estetik Dolgu yaptırabilir?

Dolgu maddesine karşı bilinen alerjisi olanlar, gebeler, bağ dokusu hastalığı olanlarda dolgu uygulaması yapılmamalıdır. 

Estetik Dolgu esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir. Anestezik kremlerden yardım alınabilir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Yapılacak bölgeye (dudak, alın, göz çevresi vb.)  göre - ila - TL arasında farklılık gösterebilir. Kampanyalı fiyat bilgisi hakkında almak için iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl