Estetik Dolgu (Cilt ve Dudak Dolgusu)

dolgu_slider.jpg

Estetik Dolgu Nedir?

Estemed Poliklinikte estetik amaçla yapılan dolgu uygulamaları kısa süren ve ağrılı olmayan bir işlemdir. İşlem öncesi uygulama yapılacak alana anestezik kremler sürülür. Kişinin yüz ve cilt yapısı incelenir ve hangi bölgelere hangi dolgu malzemelerinin kullanılacağı saptanır. Hyalüronik asit dolgu veya kişinin kendi yağı tercih edilebilir.

Estetik Dolgu

(Cilt ve Dudak Dolgusu)

Estetik amaçla uygulanan dolgu maddeleri burun kenarlarındaki kırışıklıklara, ağız kenarlarındaki sarkmalara, elmacık kemiğinin bulunduğu bölgenin dolgunlaştırılmasında ve çene bölgesinde (Jawline) kullanılmaktadır. Mimikle ortaya çıkan kaş arası ve alın çizgilerinin giderilmesinde de kullanılabilir. İnce dudakların ya da yaşla incelmiş dudakların kalınlaştırılmasında dudak içine uygulanmaktadır. 

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Estetik Cilt Dolgusu kaç seans uygulanıyor?

Estetik Dolgu için tek seansta sonuç almak mümkündür. Ancak 3 ila 6 ayda bir tekrar uygulanması gerekir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Kimler Estetik Dolgu yaptırabilir?

Dolgu maddesine karşı bilinen alerjisi olanlar, gebeler, bağ dokusu hastalığı olanlarda dolgu uygulaması yapılmamalıdır. 

aci.png

Estetik Dolgu esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir. Anestezik kremlerden yardım alınabilir.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Yapılacak bölgeye (dudak, alın, göz çevresi vb.)  göre - ila - TL arasında farklılık gösterebilir. Kampanyalı fiyat bilgisi hakkında almak için iletişime geçebilirsiniz.