Kalıcı Eyeliner - Dipliner

eyeliner_slider.jpg

Kalıcı Eyeliner/Dipliner Nedir?

Kalıcı makyaj gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir. Özel olarak üretilen kalıcı eyeliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz. Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı eyeliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Kalıcı Eyeliner/Dipliner Uygulaması

Eyeliner kadınların en sevdiği makyaj uygulamalarından biri olmasına rağmen, zahmetli (uğraştırıcı) bir süreçtir. Ancak bu zahmete katlanmadan, ağrısız sızısız kesin bir çözümünü bulmak Kalıcı Makyaj ile mümkündür. Göz makyajınızın en dikkat çekici hattı olan eyeliner ve dipliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebilir!

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Kalıcı Eyeliner uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

kim.png

Kalıcı Eyeliner  Uygulaması kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Enjeksiyon esnasında hafif bir sızı hissedilebilir. Ancak anestezi gerektirecek kadar bir acı hissedilmemektedir.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.