Kalıcı Eyeliner - Dipliner

Kalıcı Eyeliner/Dipliner Nedir?

Kalıcı makyaj gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir. Özel olarak üretilen kalıcı eyeliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz. Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı eyeliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Kalıcı Eyeliner/Dipliner Uygulaması

Eyeliner kadınların en sevdiği makyaj uygulamalarından biri olmasına rağmen, zahmetli (uğraştırıcı) bir süreçtir. Ancak bu zahmete katlanmadan, ağrısız sızısız kesin bir çözümünü bulmak Kalıcı Makyaj ile mümkündür. Göz makyajınızın en dikkat çekici hattı olan eyeliner ve dipliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebilir!

Randevu Al!

Kalıcı Eyeliner uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

Kalıcı Eyeliner  Uygulaması kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Enjeksiyon esnasında hafif bir sızı hissedilebilir. Ancak anestezi gerektirecek kadar bir acı hissedilmemektedir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl