Fraksiyonel Lazer

leketedavisi_slider.jpg

Fraksiyonel Lazer

Nedir?

Karbondioksit Fraksiyonel lazer, son yıllarda geliştirilen ve dermatolojik uygulamalarda önemli bir yer tutan bir lazer yöntemi olmakla birlikte, ciltte önemli ve derin etkiler yaratabilen, cildi hasarlayarak iyileştiren lazerler sınıfındandır. Fraksiyonel lazerlerle hafif ve orta dereceli kırışıklıklarda, lekelerde ve yüzeyel sivilce ve yara izlerini giderebilir. Derin kırışık, leke ve izlerde ise düzelmeler sağlayabilir.

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer sivilce izleri tedavisi, yara izleri tedavisi, cilt çatlakları tedavisi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Kozmetik ihtiyaçlarınızın neler olduğunu doktorunuzla tartıştıktan ve konsültasyon sonrasında tedaviniz planlanır. Konforlu ve hızlı iyileşme sürecini hedefleyen bir lazer prosedürüdür. Estemed Poliklinik'te cilt analizi sonrası bu uygulamayı güvenle yaptırabilirsiniz.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Fraksiyonel Lazer kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterebiliyor. Cilt analizi yapmadan bir şey söyleyemiyoruz.

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

kim.png

Fraksiyonel Lazer kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama yönteminde göre çok az da olsa hafif bir sızı hissedilebilir. Ancak bu uygulamaiçin herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Seans ücretinin liste fiyatı - TL’dir. Uygulanacak işleme ve bölgeye göre fiyat değişiklik gösterebilir. İndirimler ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.