G5 Masajı (Bölgesel İncelme)

g5_slider.jpg

G5 Masajı Nedir?

G5 masajı, uygulandığı bölgede yağ yakımını artırarak sıkılaşma elde edilmesini sağlar. Ayrıca selülitli bölgelere uygulandığı zaman, ilginin bölgenin sıkılaşmasını sağlayarak selüliti ortadan kaldırır. G5 masajı kişiye özeldir. Vücut tipine ve mevcut duruma göre bireylere uygulanması önerilen seans sayısı değişkenlik gösterebilir.

G5 Masajı

(Bölgesel İncelme)

Estemed Güzellik'te yaptırabileceğiniz G5 masajı, selülit ve bölgesel yağlanmaya bağlı cilt problemlerinin ortadan kaldırılmasında uzun yıllardır kullanılmaktadır. Bilinen en zararsız cilt uygulamaları arasında yer alan bu uygulama, uygulandığı bölgeden herhangi bir kızarıklık, yara veya ısıya bağlı tahriş oluşturmayan G5 masajı yöntemi, titreşim sayesinde sıkılaştırma ve yağ yakma prensibine dayanıyor. 

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

G5 Masajı kaç seans uygulanıyor?

G5 Masajı için tavsiye edilen seans sayısı değişkenlik gösterse de, ortalama 12 olarak belirlenmiştir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Kimler G5 Masajı yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir, hassas olan danışanlarımız için rahatlatıcı kremler kullanılabilir. İkinci ve üçüncü seans itibari ile acı veya ağrı hissedilmemektedir.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

12 Seans için liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Uygulanan bölgeye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kampanyalı fiyatlar ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.