Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında Nesibe Kantarcı ve Mine Tolga tarafından kurulan Estemed Güzellik Merkezi, medikal estetik, zayıflama ve epilasyon alanlarında hizmet vermektedir. 2010 yılından itibaren ise T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı özel poliklinik statüsünde hizmetlerine devam etmektedir.

Uzman doktorumuz ve tecrübeli güzellik uzmanlarımız öncülüğünde sizleri gençleştirmek-güzelleştirmek en büyük amacımız. Bunu yaparken de siz danışanlarımızın kaygılarını göz önünde bulunduruyor, tamamen sizin memnuniyetinize dayalı bir hizmet kalitesi sunuyoruz.

Doktorumuz

Medikal Estetik hekimimiz Dr. Şehla Tuncer; websitemizde bilgileri yer alan dolgu, botoks benzeri iğneli uygulamaların tamamını Estemed Poliklinik’te gerçekleştirmektedir. Bu tür uygulamaları yaptırmak için öncesinde bizden bilgi alabilir, doktorumuzun programına göre randevu talebi oluşturabilirsiniz. Alanında uzman olan Dr. Şehla Tuncer’in daha önce yaptığı uygulamaları/değişimleri fotoğraf olarak görmek isterseniz bizlere Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler genele yönelik olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göre değişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.