İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon, kıl köklerinin tek tek elektrik akımı kullanılarak yakılması işlemidir. Estemed Güzellik'te kullandığımız iğneli epilasyon sistemlerinde uygulama kolaylığı sağlandığı için acı hissi azalır. Elektrik verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyabilir. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur. Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır.

İğneli Epilasyon Nedir?

Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu da İğneli Epilasyon’dur. Elektrik akımı ile tüy köklerinden kurtulma, uzun vadede kıl köklerini zayıflatma işlemidir. İğneli Epilasyonda merkezimizin başarı oranı oldukça yüksektir.

 

Estemed Güzellik'te isteğe ve gerekliliğe göre yüz (çene, bıyık bölgesi) gibi bölgelerde iğneli epilasyon kullanılabilir. İğneli veya Lazer epilasyon gerekliliğine uzmanımız karar vermelidir.

İğneli Epilasyon kaç seans uygulanıyor?

İğneli Epilasyon için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için 6+2 şeklinde belirlenmiştir. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Kimler İğneli Epilasyon yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

İğneli Epilasyon esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir. İkinci ve üçüncü seans itibari ile acı veya ağrı hissi azalacaktır.

Lazer Epilasyon Paket fiyatları nelerdir?

Bölgesel olarak seans süreleri ve fiyat bilgisi değişebilir. İğneli Epilasyon hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl