Plasma Enerjisi

Jetplasma.jpg

Plasma Enerjisi Nedir?

Cihazın ucu, çok yüksek sıcaklıklarda bir elektriksel ark üretir ve bir patlama enerjisi (plasma enerjisi) ortaya çıkarır. Ortaya çıkan enerji cildin en üst katmanındaki hücreleri katı halden direkt gaz hale geçirir. Buharlaşarak kabuk haline gelen doku yaklaşık 7 ile 20 gün arasında düşmektedir. Bu kabuklar kesinlikle kaldırılmamalı, kendilerinin düşmesi beklenmelidir. Bölgeyi yumuşatmak için, herhangi bir nemlendirici krem sürülmemelidir.

Plasma Enerjisi

Gözaltı ve gözkapağı estetiği, leke tedavisi, siğil, yüz liftingi gibi uygulamalar isteyenler için etkili bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem ile ihtiyaç olan tedaviyi ameliyatsız, kansız, dikişsiz tedavi olanağı ile yapabiliyoruz. Cihazımız ameliyatsız göz kapağı estetiği yapılabildiği gibi; kaz ayağı çizgileri, akne ve skarları izleri, göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler, dudak üzeri sigara çizgileri), çil tedavileri, yara izlerini silme, siğil tedavileri gibi tedavilerde ve işlemlerde kullanılabilir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Plasma kaç seans uygulanıyor?

Plexr için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için değişiklik gösterebilmektedir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Kimler Plasma

yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Plasma esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir, hassas olan danışanlarımız için rahatlatıcı kremler kullanılabilir. 

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Bir seans liste fiyatımız - TL olarak belirlenmiştir. Bölgesel olarak seans süreleri ve kampanyalı fiyat bilgisi hakkında almak için iletişime geçebilirsiniz.