Kavitasyon

Kavitasyon Nedir?

Yüz ve boyun bölgesindeki deriyi germek ve sıkılaştırmak için FDA onaylı bir yöntemdir. Kaz ayakları, çene sarkmaları, göz kapağı sarkması, gıdı sarkması, yanaklardaki sarkmalar, kol içi ve göbek gibi ciltteki sarkmalar, özellikle ağzın etrafında sarkma, gevşek boyun kıvrımları, İnce çizgiler ve kırışıklıklar, gıdı gibi problemlerin tamamında kullanılabilir. Estemed Güzellik çatısı altında bölgesel incelme uygulamalarının başında gelen Kavitasyon hakkında detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.

Kavitasyon Cihazı

Estemed Güzellik farklı ile keşfedeceğiniz Kavitasyon, yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason enerjisi ile ses dalgalarını kullanarak cilt altı dokularda kolajen üretimini tetikleyip, bu sayede deride sıkılaşma ve gerilme hedeflediğimiz bir işlemdir. Enerji olarak ultrason yani kulağımızın duyamayacağı kadar yüksek bir ses enerjisi kullanılır. Bu enerji deri altı dokuyu yüksek ısılara ulaştırarak kontrollü ve nokta şeklinde yanık alanları oluşturur.

Randevu Al!

Hi-Fu

kaç seans uygulanıyor?

HI-FU’da seans sayısı, kişinin yaşına ve cilt durumuna bağlıdır. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Kavitasyon

tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmez.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Ortalama - TL olan paket liste fiyatı uygulama alanı ve alanın büyüklüğüne göre azalabilir veya artabilir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl