Kirpik Laminasyonu

Kirpik Laminasyonu

Nasıl Uygulanır

Estemed Güzellik'te bu alanda uzmanlaşmış uygulayıcılarımız tarafından yapılan Kirpik Laminasyon, kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun hale gelmesini sağlamak ve rimelsiz bile daha canlı bakışlar elde etmeniz için yapılır. Kirpiklerin özel bir teknik ile, permadaki gibi yoğun kimyasallar kullanılmadan ve daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpiklere zarar veren işlemlerin aksine kirpiklere yapılan keratin bakımıyla kirpikleriniz hiç olmadığı kadar gürleşir ve uzar.

Kirpik Laminasyonu

Kirpik perması ile kıyaslandığında dayanıklılık yönünden çok daha uzun olan bu işlemde kullanılan malzemenin içeriği de çok daha temizdir. Kirpik laminasyonda kullanılan malzemelerin cildiniz ile teması yoktur sadece kirpik üzerine uygulanır. Kirpik Laminasyon tekniğinde eski tip bigudiler yerine silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır. Bu da ciltte herhangi bir hassasiyete yol açmasını engeller.

Randevu Al!

Kirpik Lifting

kaç seans uygulanıyor?

Kirpik Lifting işlemi tek seansta uygulanabilmektedir. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Kirpik Laminasyonu uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Kirpik Lifting esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kirpik Lifting uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Kirpik Lifting uygulamasının fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Kampanyalı fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl