Lazer Epilasyon

lazerepilasyon_slider.jpg

Lazer Epilasyon Nedir?

Kıl çevresindeki dokuya zarar vermeden melanin taşıyan kılı yok edecek ölçüde lazer ışını gönderilmesi işlemine Lazer Epilasyon denir. Estemed Güzellik'te kullandığımız lazer sistemlerinde özel soğutma sistemleri olduğu için hem acı hissi azalmaktadır. Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyabilir. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur. Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır.

Lazer Epilasyon

Üç farklı boyutta enerji veren lazer sistemleri kullanılan Lazer Epilasyon’da, merkezimizin başarı oranı oldukça yüksektir. Estemed Güzellik’te ten rengi açık; tüyleri koyu renkli olan hastalar ve geniş alanlar için (bacak, genital, bikini, koltuk altı, erkeklerde sırt, omuz, göğüs vb gibi) farklı lazer uygulaması yapılır. Ten rengi koyu tüyleri ince olan hastalar ise farklı boyutta enerji veren lazer kullanılır.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Lazer Epilasyon kaç seans uygulanıyor?

Lazer Epilasyon için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için 6+2 şeklinde belirlenmiştir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Kimler Lazer Epilasyon yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Lazer Epilasyon esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmez.

fiyat.png

Lazer Epilasyon Paket fiyatları nelerdir?

Yarım bacak, genital ve koltuk altı için 6+2 seans olmak üzere liste fiyatımız - TL’dir. Seanslar ortalama 90 dakika sürmektedir. Bölgesel olarak seans süreleri ve fiyat bilgisi hakkında almak için iletişime geçebilirsiniz.