Microblading

Microblading Nedir?

Microblading işleminde kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgiler yerleştirilir. Kısaca kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çizilmektedir. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemez. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Estemed Güzellik'te kaş analizi yapılarak ombre pudralama nanobrous vb. tekniklerden en uygunu seçilerek yüzünüze en çok yakışacak kaş tasarımı gerçekleştirilir.

Microblading

Microblading, diğer adı ile 3D Kıl Tekniği; gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlar. 60 dakika gibi kısa sürede yapılabilen bu işlemde mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenir. Estemed Güzellik’te kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmamakta ve tamamı organik, doğal niteliktedir.

Randevu Al!

Microblading İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Her iki kaç için de ayrı ayrı seanslar uygulanır. 2 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Microblading uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Microblading uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl