Microblading

microblading_slider.jpg

Microblading Nedir?

Microblading işleminde kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgiler yerleştirilir. Kısaca kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çizilmektedir. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemez. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Estemed Güzellik'te kaş analizi yapılarak ombre pudralama nanobrous vb. tekniklerden en uygunu seçilerek yüzünüze en çok yakışacak kaş tasarımı gerçekleştirilir.

Microblading

Microblading, diğer adı ile 3D Kıl Tekniği; gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlar. 60 dakika gibi kısa sürede yapılabilen bu işlemde mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenir. Estemed Güzellik’te kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmamakta ve tamamı organik, doğal niteliktedir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Microblading İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Her iki kaç için de ayrı ayrı seanslar uygulanır. 2 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

sure.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

kim.png

Microblading uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Microblading uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.