Oksijen Terapi

Oksijen Terapi

 Uygulaması Nedir?

Oksijen Terapi ile basınçlı enjeksiyon uygulaması yapıldığında, oksijen epidermisin en alt tabakasına ulaşır. Yorgun hücrelere yepyeni bir yaşam kazandırır. Böylece kan dolaşımı artar, cilt kısa zamanda sıkılaşır, canlanır ve pürüzsüz bir hal alır. İğnesiz-basınçlı oksijen enjeksiyon işlemleri sırasında özellikle alın, göz çevresi ve dudak kenarlarında kas hareketlerine bağlı olarak meydana gelmiş çizgi ve kırışıklıklar onarılır. 

Oksijen Terapi

Oksijen Terapi, cildin en alt tabakasına, oksijen basıncı ile saf oksijenin iğne kullanılmadan enjekte edilmesi yöntemidir. Yaşımız ilerledikçe gözeneklerimiz işlevini yerine getiremez ve cildimizin oksijen alma yeteneği körelir. Bu sebeple cilt kendini eskisi gibi onaramaz; incelir, kurur, kırışır ve yaşlılık lekeleri meydana gelir. Oksijen terapi yöntemi ile pürüzsüz, tazelenmiş sanki yepyeniymiş gibi bir cilt elde edilir.

Randevu Al!

Oksijen Terapi Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tek seansta sonuçlarını görebilirsiniz. Ancak cilt bakımı düzenli yaptırılması gereken bir işlemdir.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

Oksijen Terapi uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Oksijen Terapi Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmez.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı - TL’dir. Kampanyalı fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz. Belirlenecek seans sayısına göre çeşitli paket fiyatlarımız da mevcut.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl