Peeling Uygulamaları

Kumlu Peeling nedir?

Kimyasal Peeling, deriyi canlandırmak, görünüşünü gençleştirmek ve güzelleştirmek için bazı kimyasal solüsyonların cilde uygulaması işlemidir. Kimyasal Peeling uygulamasında deriye, ciltteki yüzeysel tabakaların ayrılmasına ve soyulmasına neden olan kimyasal işlem uygulanır. İşlem sonrası yüzeysel tabakanın soyulmasının ardından gelen yeni deri ile cildin dokusu ve rengi daha canlı iken, cilt sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşur.

Peeling Uygulamaları

Estemed Güzellik'te cilt analizinizi yaptıktan sonra uygun peeling seçimini belirliyoruz. Yüz, boyun, göğüs, eller ve kollarda oluşan yanıklar, skar dokular, kırışıklıklar, lekeler ve çiller üzerinde uygulayabildiğimiz bu yöntemde çeşitli kimyasal solüsyonları cilde uygulayarak ciltte oluşan küçük çukurların ve izlerin giderilmesini sağlıyoruz.

Randevu Al!

Kumlu Peeling Tedavisi kaç seans uygulanıyor?

Tedavi sonrası ev bakım ürünleri ile tek seans uygulanarak sonuç alınabilir. 

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

Kumlu Peeling tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmez.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Seans ücretinin liste fiyatı

- TL’dir. Bu fiyat tedavi uygulanacak bölgeye göre azalabilir/artabilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl