Lazer Epilasyon’da İşlem Garantisi!

Güncelleme tarihi: 4 Ara 2020

Lazer epilasyonu uygulamasındaki amaç, kılı üretimini sağlayan kök hücrelerinin yapısını bozmaktır. Melanin olarak da bilinen, kılın yapısında bulunmakta olan siyah boya maddesinin lazer ışınını emmesiyle oluşan ani yüksek ısı enerjisi, kılı üreten kök hücrelerine hasar vermektedir. Koyu renkli köke sahip olan, melanin maddesini yüksek miktarda içeren kıllar epilasyondan daha fazla etkilenirken, sarıya dönük ve beyaz gibi açık renkli köke sahip kıllarda etkilenme durumu daha az görülmektedir.


İstenmeyen tüyler cinsiyet fark etmeksizin tüm bireyler için estetik bir sorun oluşturmaktadır. Aşırı tüylenme; kalıtımsal, hormonal veya kullanılan çeşitli ilaçlar nedeniyle oluşabilmektedir. Kişilerin istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullandığı ağda, jilet ve tüy dökücü kremler ile kalıcı değil geçici çözümlere ulaşılmaktadır.


Lazer epilasyon uygulaması esnasında üç farklı boyutta enerji veren lazer sistemleri kullanılmaktadır. Lazer Epilasyonda Estemed Güzelliğin başarı oranı oldukça yüksektir. Estemed Güzellik'te ten rengi açık, tüyleri koyu renkli olan ve geniş alanlara lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişiler için (bacak bölgesi, genital bölge, bikini bölgesi, koltuk altı bölgesi, erkeklerde sırt bölgesi, omuz bölgesi ve göğüs gibi) farklı lazer uygulaması; ten rengi koyu, tüyleri ince olan kişiler için ise farklı boyutta enerji veren lazer kullanılmaktadır.


Siz de istemediğiniz tüyleriniz ile vedalaşmak istiyorsanız merkezimizi arayarak “randevu” alabilir, tercihinizi danışanlarının hassasiyetine ve sterilizasyona önem veren Estemed Güzellik'ten yana kullanabilirsiniz!

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör