Yaza Şimdiden Hazırlık Yapın! Estemed ile Güzelleşin!

Güncelleme tarihi: 4 Ara 2020

Kış aylarına henüz girmişken, yaz aylarını düşünerek hareket etmeli ve şimdiden önlemimizi almaya başlamalıyız! Elbette her mevsimde olduğu gibi bu mevsimde de bakımlı olmak en önemli önceliklerimizden. Estemed Güzellik'te, yaz için ihtiyacınız olan tüm bakımlar mevcut!


Cilt bakımı elbette ki her mevsimin vazgeçilmezi. Güneşin sıcak yüzünün yanı sıra bir de zararlı UV ışınları yaydığı kötü bir yüzü var diyebiliriz. Cilt bakımı yaptırmanızın önemini, bu ışınlar sizlere zarar vermeden anlamanız cildinizin yararına olacaktır. Daha parlak ve ışıltılı bir cilt için Estemed Güzellik'te cilt bakımı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yine tüm mevsimlerin vazgeçilmezi lazer epilasyon! Lazer epilasyonu bir kez yaptırdığınızda, hormonlarınız belirli bir düzende devam ediyorsa bir kez daha yaptırmanıza gerek kalmaz. Lazer Epilasyon, belirli bir dalga boyunda olan lazer ışığının kıl köklerine doğrudan uygulanması ve sonrasında kıl köklerini kurutarak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemine verilen isimdir. Estemed Polikliniği'nin uzmanları kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilmektedir. Bu sayede istenmeyen kılların önüne geçilmektedir.


Bölgesel incelme de yaz aylarının vazgeçilmezlerinden birisi! Vücudunuzda inatçı yağlar varsa, Lenf Drenaj masajı bunun üstesinden gelebilir. Sürekli olarak yemek yediğimiz ve hareketsiz kaldığımız bir dönemi geride bıraktık. Birçok kişi de yaza bu görünümle girmek istemiyor. Bunun için Estemed Poliklinik'teki Bölgesel İncelme uygulamalarını tercih edebilirsiniz.


Estemed Güzellik'te Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme ve Lenf Drenaj Masajını kombine olarak alabilirsiniz. Tüm uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Estemed Güzelliği arayabilir, ücretsiz olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzmanlarımız, yaptıracağınız uygulamalar için düzenli takvim oluşturarak aklınızdaki soru işaretlerini giderecektir.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör