Saç Mezoterapisi

saçmezo_slider.jpg

Saç Mezoterapisi uygulaması nedir?

Saç Mezoterapisi uygulaması ile saçınızın köklerine yapılan küçük iğneli enjeksiyonlarla saçlarınızın dökülmesi önlenir ve saç köklerinizin canlanması sağlanır. Saç köklerinizi besleyen vitamin ve mineralleri amino asit karışımlarından elde ederek kişiye özel hazırlanır ve saç derinize enjekte edilir. Bu yöntem ile saçın köküne doğrudan etki ederek saç üretimini tetiklenir, saç dökülmesi durdurulur.

Saç Mezoterapisi

Genetik olan ve genetik olmayan olarak ikiye ayırdığımız saç dökülmesi problemi halkımızda çok yaygındır. Genetik olmayan saç dökülmelerinin sebebi stres ve hastalıklar (hormon bozuklukları kansızlık, vitamin eksikliği gibi) olabiliyorken bazı durumlarda çevresel faktörler de saç dökülmesine etki edebilmektedir. Estemed Güzellik'te uygulanan Saç Mezoterapisi yöntemi ile bu tür problemlerin önüne geçmek amaçlanır. 

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

liste.png

Saç Mezoterapisi kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin ihtiyacı ücretsiz analiz edilerek Dermamed Çekmeköy’de belirlenir.

sure.png

Saç Mezoterapisi Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

kim.png

Saç Mezoterapisi uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Saç Mezoterapisi uygulamasında herhangi bir ağrı-sızı hissedilmez. Kişinin acı eşiğine göre anestezik kremlerden yardım alınabilir.

fiyat.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Kişinin analizi sonucunda ortalama 6 ila 10 seans uygun görülür. 10 seans için liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Kampanya ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.