Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi uygulaması nedir?

Saç Mezoterapisi uygulaması ile saçınızın köklerine yapılan küçük iğneli enjeksiyonlarla saçlarınızın dökülmesi önlenir ve saç köklerinizin canlanması sağlanır. Saç köklerinizi besleyen vitamin ve mineralleri amino asit karışımlarından elde ederek kişiye özel hazırlanır ve saç derinize enjekte edilir. Bu yöntem ile saçın köküne doğrudan etki ederek saç üretimini tetiklenir, saç dökülmesi durdurulur.

Saç Mezoterapisi

Genetik olan ve genetik olmayan olarak ikiye ayırdığımız saç dökülmesi problemi halkımızda çok yaygındır. Genetik olmayan saç dökülmelerinin sebebi stres ve hastalıklar (hormon bozuklukları kansızlık, vitamin eksikliği gibi) olabiliyorken bazı durumlarda çevresel faktörler de saç dökülmesine etki edebilmektedir. Estemed Güzellik'te uygulanan Saç Mezoterapisi yöntemi ile bu tür problemlerin önüne geçmek amaçlanır. 

Randevu Al!

Saç Mezoterapisi kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin ihtiyacı ücretsiz analiz edilerek Dermamed Çekmeköy’de belirlenir.

Saç Mezoterapisi Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir. 

Saç Mezoterapisi uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Saç Mezoterapisi uygulamasında herhangi bir ağrı-sızı hissedilmez. Kişinin acı eşiğine göre anestezik kremlerden yardım alınabilir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Kişinin analizi sonucunda ortalama 6 ila 10 seans uygun görülür. 10 seans için liste fiyatı - TL olarak belirlenmiştir. Kampanya ve detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

ESTEMED POLİKLİNİĞİ

SAYFALAR

HİZMETLER

ADRES

Yetenekli uzmanlarımız, doktorumuz ve son teknoloji cihazlarımız ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj, Medikal Estetik, Cilt Bakım ve Lazer uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir polikliniktir.

Bağdat Caddesi 271/6 Caddebostan / İstanbul

TELEFON

(0216) 411 82 31

28.Yıl