Saten Yüz Germe

Saten Yüz Germe

SATEN YÜZ GERME

BTL Aesthetics firmasının üretmiş olduğu bu sistem dünyada hem radyofrekans hemde ultrason enerjisini aynı anda verebilen tek sistemdir. Eş zamanlı olarak bu iki farklı teknolojinin enerjilerinin cilde eşit ve homojen bir şekilde aktarmak için üretilmiştir. Saten yüz germe işlemi ise bu uygulama başlıkları ile oluşturulmuş belirli bir protokolde cesitli vektörel el hareketlerini içermektedir. Bu sayede cilt altı yenilenmesi kolajen aktivasyonu elastik fibriller yenilenmesi ve bağ dokunun güçlenmesi sağlanmaktadır.

Saten yüz germe işleminde hiçbir şekilde yağ azalması gerçekleşmez çünkü fokuslu ultrasonlarda 65 derecelik ısı yerine 42 – 44 arası sıcaklıkta işlem yapılır yine aynı işlem arasında oluşabilecek sinir hasarı riski saten yüz germe uygulamasında yoktur. Isının yüksek olmayışı ve kontrollü verilmesinden dolayı göz kapağına dahi uygulama yapılabilmektedir. Atış sayısı değil zaman odaklı çalışması ilede hiçbir zaman asimetri riski bulunmamaktadır.

Yüz germe ameliyatlarında alternatif olarak exilis elite saten yüz germe başarısını aldığı bir çok ödülle ıspatlamış 56 farklı Avrupa ülkesinde kullanılan Amerikan Dermatoloji Derneği (FDA) onaylıdır. Hollywood starlarının estetik ameliyatı dolgu botoks olmadan doğallıklarını bozmadan zamana meydan okuyan gençlik sırrı saten yüz germe uygulamasıdır.  Tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine sadece 4 seansta sonuc vermektedir uygulama sonrasında cilt gençleşir, lifting etkisi ile gerilir ve toparlanır. Çok daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşur.

SATEN YÜZ GERME ETKİLERİ
1-) Gıdıyı toparlar
2-) Yüz hatlarını ortaya çıkarır
3-)Yüzün V şeklini belirginleştirir
4-) Doğal olarak Jawline efekti elde edilir.
5-) Dekolte bölgesini gençleştirir
6-) Kırışıklıkları giderir
7-) Kolajen üretimi ve nem dengesini yeniden kurar
8-)Canlı ışıltılı genç bir ifade elde edilir.

16.12.2022
506
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?