Saten Vücut Germe

Saten Vücut Germe

SATEN VÜCUT GERME

BTL EXİLİS ELİTE uygulaması fokuslu ultrason ve radyofrekans enerjilerinin bir arada kullanıldığı tek uygulamadır. FDA onaylı cihaz ile cilde fokuslu radyofrekans ve ultrason enerjileri eş zamanlı verilebilmektedir. Bu sayede kolajen üretimi artar diğer taraftan elastin bağlarının sıkılşaması sağlanarak sarkmalar toparlanıp cilt daha gergin bir görünüm kazanır. Exilis Elite cihazında cilde verilen ısı 39,5 – 42,5 derece arasındadır. Cihazdaki özel bir başlık ile bu enerji cilde uygulanırken otomatik gösterge dereceyi gösterir cihazdaki soğutucu başlık ile işlem acısız ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir.

Saten vücut germe cildin bıçak altına yatmadan gençleşmesini ve daha diri sıkı ve genç bir vücuda sahip olmamızı sağlar. Yaşlanma,yer çekimi, kilo alı p verme, hamilelik gibi nedenler ile vücutta defarmosyonlar meydana gelebilmektedir özellikle kadınlarda menepoz döneminde görülen sarkma ve yaşlanma belirtileri kişiyi estetik açıdan rahatsız edebilmektedir. Saten vücut germe ile bu deformasyonun en çok görüldüğü kol, bacak,diz,karın,sırt gibi bölgelere başarıyla uygulanmaktadır. Bir yandan lokal yağlanmayı gidererek diğer yandan da vücut şekillendirmeyi gerçekleştirir. Özellikle kilo fazlası olmadığı halde diyet ve spora rağmen lokal yerleşik yağ dokuyu bir türlü eritemeyen yetişkin kadın ve erkekler için ameliyatsız bölgesel incemeyi sağlar.

Selülit tedavisinde de etkili çözümü sunan Exilis Elite ultrason ve radyofrekans enerjisi ile yağ dokusunun küçülmesi, bağ dokunun güçlenmesi ve dolaşım düzenlenmesini sağlayarak daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüme kavuşmamıza yardımcı olmaktadır.

Exilis Elite uygulaması uygalanacak bölgeye ve probleme göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 4 – 6 seans sürebilmektedir.

22.12.2022
369
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?