Hydrafacial

HYDRAFACİAL
Hydrafacial benzersiz teknoloji sayesinde cilt problemlerini tek uygulamada çözen ve cildin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen cilt bakım uygulamasıdır.
Hydrafacial tedavisinin klasik cilt bakımı tedavilerinden farkı uygulama sırasında akne yada siyah noktalar temizlenirken cilde elle temas edilmemesidir. Bunun yerine vakumlu başlıklar kullanılır, işlem vortex teknolojisi ile çalışan hydrafacial cihazının patentli başlıkları Hydrapeel uçları ile yapıldığı için gözenekler formunu korur.Cilt tahriş olmaz dört farklı yüzeyi olan Hydrapeel uçlar (Mavi,Turuncu,Beyaz,Yeşil) cildin hassasiyet derecesine göre ayarlanır ve her başlık farklı fonksiyon için tasarlanmıştır.
Cildin genç kalabilmesi için öncelikle nefes alması gerekir. Bu yüzden derinlemesine temizlik cilt bakımının en önemli adımıdır. Hydrafacial cilt bakımı derinlemesine temizlenmiş, ölü deriden arındırılmış nefes alancildinizi kendi laboratuvarında ürettiği serumlar, antioksidanlar vitaminler ve asitler ile derinden yüzeye kadar besler.

HYDRAFACİAL NASIL UYGULANIR
1-) Hydrafacial cilt bakımı; Lenfatik drenaj terapi:
Ciltte detox etkisi yapar, enflamasyonu azaltır, ödemi giderirve cilt sağlığını optimize eder.
2-)Hydrafacial cilt bakımı; Hydra temizleme:
Özel bir vakumla cilt derinlemesine temizlenir. Bu aşamada aktiv-4 solüsyon ile cildin genel görünümü iyileşir ve kalitesi artar solüsyon içerisindeki yosun ve maya ekstratları cildi rahatlatır ve renk tonunu eşitler.
3-) Hydrafacial cilt bakımı; HydraPeeling:
Cilt problemineuygun Glysal Asit Peeling %7,5 oranında glikolik asit içeren peeling kullanılarak işleme devam edilir. Her cilt tipinin ihtiyacına göre ayarlanan Glikolik Asit oranları cildi tahriş etmeden lekelerin giderilmesine gözeneklerin yok edilmesini ve cildin yenilenmesini amaçlar. BetaHD skin solüsyon bu aşamada kullanılır. Salislit asit bazlı solüsyon akneye ve sivilceye yatkın yağlı ciltler için özel formüle edilmiştir. Cildi ölü hücrelerden arındırır, sebumu dengeler, cildin siyah noktalardan sıkma ve buhar işlemi uygulamadan acısız bir şekilde arınmasını sağlar.
4-) Hydrafacial cilt bakımı; Ekstraksiyon ve nemledirme;
Her cilt tipine yada sorununa göre vakum eşliğinde serum uygulaması yapılır. Bu aşamada kullanılan Antiokx’un içeriğinde bulunan peptitler ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş güçlü antioksidanlar işle cildin beslenmesi onarılması sağlanır. Dermabuilderpeptit içeren kırışıklık karşıtı serum kullanılarak işleme devam edilir.
5-) Hydrafacial cilt bakımı; Led ışık uygulaması;
Bakımın son aşamasıdır. Ledterapi ile cilt sakinleştirir, kolajen uyarımı yapılır.
KIRMIZ LED; Kolajen uyarımı yapar lifting etkisi vardır.
MAVİ LED; Antibakteriyel ve sakinleştirici özelliğiyle yağlı ciltlerde kullanılır.
YEŞİL LED; Cilt hassasiyetini giderir fazla melanin üretimini engeller leke tedavisinde kullanılır.
Hydrafacial uygulaması belli bir sorunu çözmesi için haftada 1 toplamda 4 seans önerilirken rutin bakım olarakta ayda 1 kere tavsiye edilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?